Atlantis Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlantis Role Play

Tarih: 29.11.1420 || Hava: Güneşli

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 10:21 am

Ünlü adı:Miranda Otto
İç dünyanızı yansıtan fakat kimseyle paylaşmadığınız sizi simgelen sözünüz:"Sonsuza dek ölmeme izin ver!"
Yapılmasını istediğiniz ayrıntılar:Miranda Ottonun Eowyn hali kullanılırsa memnun olurum aslında. Ve çok sevimli birşeyler olmasın. Karakter pek sevimli bir asker değil zaten, sert. Renkler rütbeyle uysun derdim ama biraz zor olur resimlerden dolayı sanırım, onu eklemeyeyim o yüzden. xD
Kullanılmasını istediğiniz resimler varsa:Açıkçası emin olamıyorum nasıl yapıldığını bilmediğimden ama şu linki vereyim, işe yarayacağını umuyorum. http://www.miranda-otto.com/gallery/index.php?cat=28
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 3:20 am

Ünlü adı: Ashton Kutcher
İç dünyanızı yansıtan fakat kimseyle paylaşmadığınız sizi simgelen sözünüz:

Söz kalpten çıkarsa kalbe kadar gider, dilden çıkarsa kulağı aşamaz.

Yapılmasını istediğiniz ayrıntılar: Bu sefer imzamı yasemn yapsın istiyorum o yüzden ayrıntıyıda ona bırakcam.
Kullanılmasını istediğiniz resimler varsa:
http://ukotanya.deviantart.com/art/Ashton-Kutcher-Wallpaper-2-71215896 bu resmi istiyorum buna uygun bulabilirmisin?

http://photobucket.com/images/ashton%20kutcher/?page=15&userinit=true&source=headerhttp://www.ashtonkutcher.org/
http://www.ashtonkutcher.org/photos/index.php?cat=9
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 3:13 am

Avatar imza yapılmıyor artık Dimitrie ve Vaelenede ben yapıcam bundan sonraki arkadaşlar imzalarına dört ikon koyabilirler yapamıyorlarsa eğer...
Üye olup avatar imza isteniliyor sonrada siteye bir daha girilmiyor ancak çok istenilirse rp yapmaya başlamış kişilere grafikte yardımcı olunucak.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 3:36 pm

Ünlü adı: Chad Michael Murray
Ben annenizin siz gece dışarı çıkmadan önce bahsettiği o kötü adamlardanım.
Yapılmasını istediğiniz ayrıntılar:Siyah Beyaz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 8:53 am

R. H. Costicentsen Clowr demiş ki:
Ünlü adı: Chad Michael Murray
Ben annenizin siz gece dışarı çıkmadan önce bahsettiği o kötü adamlardanım.
Yapılmasını istediğiniz ayrıntılar:Siyah Beyaz

Bir veliaht bile bir elemente tüm gücüyle hükmedemiyor ,karakteriniz düzenlenirse imza ve avatarınız yapılıcak
Leartes Monthgomery
Veliaht
Leartes Monthgomery

Tılsımı : Hava

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 8:56 am

Ekleyeyim bir de rp yaparsanız. ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 9:15 am

Ben galiba çok zor bi' şey istedim ._.
Kybelle
Admin
Kybelle

Tılsımı : Toprak

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:25 am

Emin ol sen rpye başlayınca daha da kolaylaşacak Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 1:12 pm

Ünlü adı: Kevin Zegers
Forever, Forever and Forever...
Yapılmasını istediğiniz ayrıntılar: -
Kullanılmasını istediğiniz resimler varsa: Foto 1
Foto 2
ve bunun gibi herhangi bi foto, kaliteli resimler olmadığı için beğenmezseniz siz seçebilirsiniz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 4:22 am

Gabrielle D'Arc demiş ki:
Ben galiba çok zor bi' şey istedim ._.

Derdi senin istediğin şeyin zorluğunda değil Gabrielle , avatar imza yaptırılıp siteye bir daha girilmiyor ,sadece emeğine saygı istiyor.

Bana noluyor lem ysminin avukatı kesildim ,aylık istiyorum ysmn böle heryerde avukatlığını yapıyorum beni bedava çalıştıramazsın What a Face

Ysmn biliorum çok unutkanım ama siyah beyaz yapmayı unutmuşum yine :S birde buraya yazsanda avatarımı imzama uygun yapsam confused
Kybelle
Admin
Kybelle

Tılsımı : Toprak

MesajKonu: Geri: Avatar İmza Başvuru Bölümü   Avatar İmza Başvuru Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 5:39 pm

Image-adjutsments-hue/saturation kısımlarını takip ederek saturationu dibe çek -_-

2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2