Atlantis Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlantis Role Play

Tarih: 29.11.1420 || Hava: Güneşli

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında

Bu yeni sistemi nasıl buldunuz?
Harika
Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_lcap67%Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_rcap
 67% [ 6 ]
İdare Eder
Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_lcap22%Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Benim İçin Farketmez
Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_lcap11%Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Berbat
Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_lcap0%Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
Thoryyha
Admin
Thoryyha

Kadın
Ruh Hali : Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında Inanma11

Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında Empty
MesajKonu: Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında   Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 3:29 am

Merhabalar ARP üyeleri;

Lejant sisteminde bu sitede farklı şeyler olacak. Öncelikle şunu belirteyim. Daha önceki sitelerdeki gibi beni şuraya buraya ekle muhabbeti olmaması için sizlere RP Planlamalarında geniş bir yer ayırttık. Elbetteki arkadaşlık dostluk vs. işlerini oradan belirtmeyeceksiniz. Sadece belirli RP yerlerinde RP yapmak için anlaşacaksınız, o kadar. Ama, fakat, lakin; Lejant sistemi karakterin ikinci tanıtıldığı yer olmaktan gayrı bir de anlaşılmış ve yapılmış RPlerin ardından ilişkilerinizi not edeceğiniz bölümler olacak.. Planlanmış RPlerin ardından da olabilir ama yapılmış olanın ardından eklenmiş olması, karışıklıkları engellemek açısından daha makbuldür.

RP Planlamalarında bir alt bölüm göreceksiniz. Planlanıp bitmiş kurguların özeti, RPde yer alan karakterlerin listesi ve hatta gerekirse RP üzerinden sizin seçtiğiniz herhangi bir youtube videosu -yani rpniz bittikten sonra o olaya yakın gördüğünüz ya da video halinde canlı olarak ilhamiyenizi de artırmanızı düşündüğünüz bir video linki- ya da yaptığınız video linki, hatta ve hatta kurguya özgü ps'li bir walpaper linki bile ekleyebilirsiniz. Kısacası planlanmış kuguların özetinin yer aldığı bölüm olacak. Bunu da yapılmış RP linklerinin yerine daha eğlenceli bulduğum için ekliyorum.

Anlamadığınız bir nokta olursa lütfen bu başlığın altına yazın. Beklerim ve bu yeni sistem hakkındaki görüşünüz için ankete oy vermenizi de rica ediyorum. ^^
https://atlantis.forumdizini.com

Lejant & Mini Kurgu(lar) Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası