Atlantis Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atlantis Role Play

Tarih: 29.11.1420 || Hava: Güneşli

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dört Veliaht

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Dört Veliaht Empty
MesajKonu: Dört Veliaht   Dört Veliaht Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 4:47 am

Dört Veliaht Mmm22op6
Adı Soyadı: Edward Monthgomery
Elementi: Toprak
Yaşı: 25
Cinsiyeti : Erkek
Kullandığı Model: Henry Cavill
Medeni Durumu : Evli
İç Dünyası:

"Onlar Platon'u bir ilah ,tapılacak bir put bir Tanrı olarak gördüler.Fakat ben Tanrıya inanmadım,tapılacak bir ilah varsa oda benim ve bir gün tahta geçtiğimde bütün Atlnatis önümde diz çökecek"
Ve Atlantis'in genç veliahtı Tanrıyı inkar edip toprağa hükmederken ,bir gün o toprak altında diğer ölümlüler gibi çürüyeceğini ve cehennem ateşinde kavrulacağını hiçbir zaman anlayamadı.

Kişiliği:

Gösteriş ,şöhret ve şaşa düşkünüdür.Eğlenceleri ,kraliyet namına düzenlenmiş türlü maskeli baloları düzenleyen tek veliahttır.Herşeyin en iyisini hak ettiğini düşünen tipik bir yapısı vardır.
Duygularının kendini yönetmesine izin verirse tehlikeli biri olabilir,o yüzden içten içe soğuk biridir. Kuşkucudur ve çok fazla şüphecidir kolay kolay güvenmez.Çeşitli savaş stratejilerini bir santraç tahtası üzerinde oynanan küçük bir oyun gibi görür, çok fazla merhametli olduğu söylenemez,sinirlendiği zaman zehirli bir sarmaşık gibidir insanın vücuduna dolanır ve tüm yaşam enerjisini alır.

Dört Veliaht Bizimherf
Adı Soyadı: Eudor Monthgomery
Elementi: Ateş
Yaşı: 20
Cinsiyeti : Bay
Kullandığı Model: Ben Barnes
Medeni Durumu : Nişanlı
İç Dünyası:

"Benim olan şeyler bana aitmiş gibi görünüyor, halbuki ben hep benim olana aidim."

Kişiliği:

Zeki atak ,uyanık ve çabuk kavrayan bir kişiliği vardır.Kardeşler arasında insanlarla ve halkla en iyi iletişimde olan kişidir,fakat tek kusuru çabuk öfkelenmesi ve kızmasıdır.Dengesiz bir kişiliği vardır bir an yüzünüze gülüyorsa ardından bağırıp çağırabilir ve isteri krizlerine tutulabilir.Yaptığı işten çabuk sıkılır bir daldan diğerine konar ve ne yapacağına karar veremez.Onu uzun süre bir yerde tutmak imkansızdır. Sinirsel gerginliği yüzünden zihinsel ve bedensel olarak tam anlamıyla gevşeyemez. Huzursuzluğu durmadan bir şeyler yapmasına ve oradan oraya koşuşturmasına sebep olur.İyi bir konuşmacıdır ,ağzı iyi laf etsede çabuk parlaması yüzünden insanlar ondan korkarlar.Anlattıklarıyla sizi bir serseme çevirebilir. Felsefesi kuvvetlidir ve konuştuğu zaman bir çok insanı derinden etkileyebilir .Çabuk kin tutar, zor dostluk kurar. Hatta hemen hemen hiç dostu yoktur. İstediği zaman nazik, istediği zaman açıksözlü olur. Yalan söylemeyi sanki kendisi de inanıyormuş gibi rahat ve tutarlı yapar.

Dört Veliaht
1 sayfadaki 1 sayfası