Atlantis Role Play

Tarih: 29.11.1420 || Hava: Güneşli
 
AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

 

 Claudia Wasseliné

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
MisafirClaudia Wasseliné Empty
MesajKonu: Claudia Wasseliné   Claudia Wasseliné Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:29 am

Claudia Wasseliné CWlejant-3
Claudia Wasseliné Cwlp1


Tam Adı: Claudia Roksana Wasseliné
Doğum Tarihi : 26.11.1420
Uyruğu : Polon
Gücü: İnsan vücududaki sıvıları kontrol etme.
[ Kişiliğiniz ]
Ne zaman, nerde ne yapabileceğini bilir. Olaylara farklı açılarla yaklaşır. Kendine has hareket ve sözleri vardır. Çoğu kişiyi ruhsal yönden etkilemeye önem verir. Mücadeleci bir yapısı vardır. Kolayca herkese güvenemez. Sivri zekâsını oldukça iyi kullanır. Pratiktir. Hırslıdır, tuttuğunu koparan cinstendir. Abartmamak kaydıyla. Lafı gediğine koymakta ustadır. O duruma uygun lafı cuk diye oturtur. Hem hırslı hem de çalışkandır. Takım ruhunu koruyabilir. Soğukkanlıdır. Hissettiklerini belli etmez. Jest ve mimiklerini iyi kullanır. Şüpheci sayılabilir ama bu onu paranoyak yapmaz. Görev konusunda çok titizdir. Disiplinlidir. Ne yapacağını kestiremezsiniz, bir anda oldukça sakin bir anda oldukça sinirli ve hırçın olabilir. Karşısındaki kişinin söz ve hareketlerinden birçok şeyi anlayabilir. Ukala olmayı sever. Zaten olmayı sevmeyi bir yana bırakın öyle görünür. Bir şeylere bağlanmaktan kaçınır. Özgürlüğüne oldukça düşkündür. Bunun yanı sıra kendinden sadece kıdemce değil fikirce üstlerine itaati kusursuzdur. Bu şekilde yetiştirilmiştir.

Liderlik tutkusu hırsını perçinler. Sadece güvendiklerine akıl danışır. Laf ebeliği konusunda oldukça iyidir. Nefsine söz geçirebilir, nefsini dizginleyebilir. Planlara önem verir ve planlamaları çoğu zaman onu başarıya götürür. Zekâyı ve gücü başarıya giden en önemli iki unsur sayar. Haşarı bir erkek çocuğu gibi davranabilir. Doğal olmayı sever. Kalenderdir. İnsanları çabuk ikna etme yetisine sahiptir. Ne kadar soğuk nevale görünse de dostlarına karşı oldukça nüktedan ve içten davranır. Laf oyunlarıyla aleyhinde olan bir şeyi lehine çevirebilir. Bilimsellik ve akılcılık onun için ön planlıdır. Görmediği şeylere inanmaz. Kanıtlar ve belgeler onun için önemlidir. Arşivleme konusunda iyidir. Hafızası aşırı derecede iyidir. Bilginin yanı sıra yapılan iyilikleri unutmaz; vefalıdır, ancak yapılan kötülükleri de asla unutmaz; kindardır. Kendine güveni tamdır. “ En iyi savunma, saldırıdır.” Felsefesini benimser. Stratejik önemi belirleme konusunda oldukça iyidir. Realisttir – gerçekçidir, bu sebepler sayısal ve sosyal verileri iyi bir şekilde kullanmayı becerir. Çabukça sinirlenebilir. Dövüş sanatları ve kılıç konusunda oldukça yeteneklidir.

[ Aile geçmişi - Aile Bireyleri - ]
Aile bireyleri : Renata Kresthev Wasseliné ; Anne, Vlad Wasseliné ; Baba, Henry Wasseliné ; Ağabey

Aile Polonya'nın yetenekleriyle tanındığı ailelerden biridir. Yaşayan en büyük bireyi Henry Dmitri Wasseliné'dir ki bu yüzden Renata ve Vlad erkek çocuklarına Henry ismi vermişlerdir. Asırlardır saraya bağlıdırlar. Mal varlıkları hatrı sayılır miktardadır, yaşadıkları toplumda icat ve düşünceleri kıymetlidir. Oldukça güçlü bireyden oluşan bu aile kusurlarınızı asla affetmez. Başarıyı sürekli ellerinde tutarlar ve bu onlarda övünç ve hatta kibir kaynağı olur. Roksana'nın ailesinde örnek aldığı kişi annesi Renata'dır. Bunun sebebi ise Renata'nın gerçekçi, akılcı ve güçlü bir kadın figürü sergilemesidir. Tabii acımasızlığı da vardır ama Claudia şu yaşına kadar daha işin o tarafını görememiştir. Annesi felsefeyle de ilgilenir bu yüzden Claudia ile sürekli felsefik münazaralar yaparlar. Babası Vlad daha çok işleri ve saray konularıyla ilgilendiği için eviyle pek bir bağı yoktur. Ağabeyi Henry ise burnu yukarlarda, oldukça sivri dilli ve zekidir. Ailenin en umursamaz üyesi diyebiliriz. Daha doğrusu öyle görünür. Böyle bir ailenin bir üyesi olmak Claudia'nın erken olgunlaşmasına yol açmıştır. Güce daha bağlanmıştır, özgürlüğüne daha düşkündür. İnsanları kontrol etmeyi ailesinden öğrenmiştir. Ve kalıtsal gibi görünen kişisel özelliklerini de ailesinden almıştır. Her ne kadar inkar etse de ailesine bir bağı vardır. Diğer akrabaları ile ilişkileri yok denecek kadar azdır diyebiliriz çünkü bir çok akrabası Polonya'dan göç edip Britanya'ya yerleşmişler ve Anglo-saksonlaşmışlardır. Bunun nedeni pek bilinmez.


İlişkileri
x Arkadaşlık İlişkileri
x Inesa Olivia Russell - Burjuva - Yakın Arkadaşlar
x Düşmanlar
x Aşk
x Aile İlişkileri
x Diğer İlişkiler

Kod:
[size=10]Karakterin Dış Görünüşü :(Bir adet icon yeterlidir.)
Karakterin Adı:
Karakterin Yaşı:
Rütbesi:
Gücü:
İlişkisi: [Ben ana başlıklar halinde yazdım ilişkileri siz ayrıntılı yazabilirsiniz örn: Arkadaşlık İlişkileri - En yakın arkadaş gibi.][/size]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Claudia Wasseliné
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Atlantis Role Play :: Lejant-
Buraya geçin: